English-speaking volunteers in our school!

Serdecznie witamy w naszej szkole wolontariuszki z brytyjskiej organizacji Lattitude Global Volunteering, które będą wspomagać nasze nauczycielki w nauce języka angielskiego.

 Młode, odważne i pełne pozytywnej energii dziewczyny przyjechały do nas z drugiego końca świata. Większość uczniów miała już możliwość poznać Emily z Australii i Anitę z Nowej Zelandii i sprawdzić swoje umiejętności językowe podczas rozmowy z native speakarami. Dzięki ciekawym prezentacjom możemy chociaż na chwilę przenieść się do słonecznej krainy kangurów, a także dowiedzieć się, że kiwi to nie tylko egzotyczny ptak, ale również nazwa mieszkańców Nowej Zelandii.

 Bardzo dziękujemy rodzinom, które przyjęły wolontariuszki do swoich domów i życzymy im samych niezapomnianych wrażeń. Mamy nadzieję, że ta wizyta będzie dla nich ciekawym doświadczeniem i początkiem nowych przyjaźni.

 Cieszymy się, że Emily i Anita zawitały do naszej szkoły i mamy nadzieję, że te 6 miesięcy wspólnej nauki pozwoli nam wszystkim lepiej poznać inne kultury i rozwijać swoje umiejętności językowe w ciekawy i inspirujący sposób.                                                                    

Wioletta Koc z zespołem języka angielskiego

GALERIA

Informacje

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza,
że XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Gdańsku jest wśród 500 najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019
i przysługuje mu tytuł "SREBRNEJ SZKOŁY 2019".

E-dziennik (GPE)
informacje

 

Zespół Szkół
Ogólnokształcących Nr 2:

Gimnazjum nr 33

XXIV LO

Patron Szkoły: 
Stefan Banach

 

 Dni wolne

 
 
Boisko "ORLIK"